10 June - 23:00
MOZZIK & GETINJO - Folie
Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun "Mozzik" lindi më 29 shtator 1995 i njohur profesionalisht si Mozzik, është një reper, kompozitor dhe shkrimtar i këngëtarëve nga Kosova.

Lindur dhe rritur në Ferizaj, Mozzik filloi të bënte muzikë në moshë të re para se të fillonte një karrierë profesionale si reper. Ai u be i njohur në botën shqipfolëse pasi nënshkroi kontratë me On Records me të cilin krijoj ​​hite të shumta.

Mozzik më vonë fitoi popullaritet të madh në Europen gjermano folëse ndërsa bashkëpunoi me gruan e tij të ardhshme Loredana Zefi. Mozzik nënshkroi kontratë me Sony Music Germany në 2019 dhe ka njoftuar albumin e tij të parë në studio që do të dalë në vitin 2020.

Ne vitin 2019 Loredana lindi nje vajze Hana
Eventi ka përfunduar